Наверх
Меню
Меню
Событие
21/03
Галерея «Дукат» представляє виставку Пінхаса (Павла) Фішеля «TREE»
afisha.jpg
afisha.jpg

Галерея «Дукат» представляє виставку Пінхаса (Павла) Фішеля «TREE»

Галерея «Дукат» представляє виставку Пінхаса (Павла) Фішеля  «TREE»

 

21 березня у галереї «Дукат» відбулось відкриття виставки Пінхаса (Павла) Фішеля «TREE», де будуть представлені одразу три художні серії автора, поєднані спільним матеріалом — деревиною.

У серії «зв’язані підрамники» дерев’яний підрамник, що мав би бути вторинним відносно живописної площини, висувається автором на перший план. Його частини: планки, мотузки, хрестовина, цвяхи, — отримують у художньому втілення Фішеля нову, особливу роль, а важливість самого полотна натомість нівелюється. Формальні пошуки серії «зв’язаних підрамників», що продовжують пошуки художників модернізму, висувають перед глядачем вічну діалектику боротьби матеріалу і форми.

Серія «букети з уламків» — це дерев’яна скульптура, що складається з битого посуду та говорить про заворожливу красу катастрофи та подолання смерті шляхом трансформації функції в образ.

Цю тему доповнює і розвиває серія «неоБарокових карт» — дерев’яних рельєфних пластин, які поєднують водночас естетику картографії й «антиестетику» матеріалу — старої розшарованої фанери.

 

Поєднання трьох серій у одній експозиції вкладається у авторську програму зі створення синтетичного, мульниконцептуального мистецтва та формування нового глядача.

 

Виставка триватиме з 22 березня до 3 квітня 2017 року.
Відкриття виставки відбудеться 21 березня о 19:00 за адресою: вул. Рейтарська, 8Б, галерея «Дукат».
 

Пінхас (Павло) Фішель (нар. 1971) — український художник, дизайнер, скульптор, графік та ілюстратор. Народився у Києві. Закінчив РХСШ ім.. Т. Шевченка по класу графіки (1990, викладачі: З. Лєрман, О. Животков), НАОМА, факультет живопису, театрально-декораційне відділення, напрям сценографії (1996, курс Д. Лідера). Відомий своїми експериментами у галузі живопису: стилізації, авторські підрамники, пластилін замість олії тощо. Твори знаходяться у приватних колекціях України, Росії, Естонії, Голландії, Бельгії, Германії, Іспанії, Ізраїля, США. Живе і працює у Києві.

 

комментарии
Календарь
10/12

Перформанс італійського митця Франко Аріаудо «Музейна гімнастика» у Національному художньому музеї України   10 грудня о 18:00 у рамках Giornata del Contemporaneo (Дня сучасності) ...

16/12

Напередодні Різдва Art People.Space запрошує в арт-подорож до яскравого казкового Парижу. Організатори туру проведуть усіх бажаючих через різні епохи та напрямки від Античності до Сучасного мистецтва, ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **