Наверх
Меню
Меню
Событие
19/07
Відкрита презентація «Фотоархів як арт-об’єкт»
fullsizeoutput_4f.jpeg
fullsizeoutput_4f.jpeg

Відкрита презентація «Фотоархів як арт-об’єкт»

У середу, 19 липня о 19:00 PinchukArtCentre запрошує фотографів, митців та всіх зацікавлених на відкриту презентацію «Фотоархів як арт-об’єкт», під час якої буде розглянуто як фотографічний архів може стати основою для художньої творчості та художнього дослідження, а також яка роль художника, куратора, власника архівів. Під час зустрічі заплановані доповіді про  принципи роботи з фотоархівами і розповідь про досвід діяльності у цій сфері Фонду “Археологія фотографії” та проекту “Живий архів". Заняття проведе Марта Шиманська (Варшава, Польща). Тривалість зустрічі 2 години.

Відвідування заходу за попередньою реєстрацією. 

комментарии
Календарь
10/12

Перформанс італійського митця Франко Аріаудо «Музейна гімнастика» у Національному художньому музеї України   10 грудня о 18:00 у рамках Giornata del Contemporaneo (Дня сучасності) ...

16/12

Напередодні Різдва Art People.Space запрошує в арт-подорож до яскравого казкового Парижу. Організатори туру проведуть усіх бажаючих через різні епохи та напрямки від Античності до Сучасного мистецтва, ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **