Наверх
Меню
Меню
Событие
07/09
Xудожник Антон Логов презентує три нові інсталяції на ювілейному, десятому Гогольфесті
IMG_5856.jpeg
IMG_5856.jpeg

Xудожник Антон Логов презентує три нові інсталяції на ювілейному, десятому Гогольфесті

Цієї осеніі, на ювілейному десятому Гогольфесті художник Антон Логов презентує три нові інсталяції.

7 вересня, у приміщенні колишньої анімаційної студії Борисфен, де художники з'їхалися і облаштували ArkSquat, Антон продемонструє нові роботи, створені спеціально для цього приміщення.

Інсталяція "Дощі Утопій" саме визріла із цих стін. Її історія пов'язана зі сквотом і його історією. Знайшовши папки з документацією в цій студії, я вирішив одразу використати їх у роботі. Ця інсталяція - метафора на сьогоднішнє важке сьогодення. Це нездійснені мрії і сподівання людей на кращу долю. Це дощ, який багато років іде над моєю країною. Горизонталь і вертикаль вздовж всієї кімнати - умовна тюрма людських розчарувань.

 

 Інсталяція "Дощі утопій"

Інсталяція "Світло у кінці тунелю" - продовження першої роботи "Дощі утопій", діалог з нею. Ця історія про спустошення душ, про великі трагедії, моральні і духовні знецінення. Головний акцент у роботі - велике написане слово ДА, яке дає надію на краще майбутнє, не зважаючи ні на що. Всі використані речі - знайдені на місці.

 

 Інсталяція "Світло у кінці тунелю"

Інсталяція "Пейзаж" буде презентована на ВДНГ у першому павільоні 9 вересня. В більшості своїй вона побудована з картонних коробок і речей побуту. Але основу складає зелена фарба, яка створює умовний ландшафт. Це соціальний і сучасний пейзаж України з поломаними стільцями і кусками фанери. Це про людей, які не вийшли за рамки пейзажу і потонули в ньому назавжди. А потім проросли зеленою травою.

Інсталяція "Пейзаж"

 

Куратор - Вікторія Бурлака

Фото надані автором

комментарии
Календарь
10/12

Перформанс італійського митця Франко Аріаудо «Музейна гімнастика» у Національному художньому музеї України   10 грудня о 18:00 у рамках Giornata del Contemporaneo (Дня сучасності) ...

16/12

Напередодні Різдва Art People.Space запрошує в арт-подорож до яскравого казкового Парижу. Організатори туру проведуть усіх бажаючих через різні епохи та напрямки від Античності до Сучасного мистецтва, ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **