Наверх
Меню
Меню
Событие
07/11
CREATION FAIR. КОЛЕКТИВНА ВИСТАВКА
Пётр Гронский. Внутри.jpg
Пётр Гронский. Внутри.jpg
Пётр Гронский. Торс.jpg
Пётр Гронский. Торс.jpg
Валерия Тарасенко. После крушения.jpg
Валерия Тарасенко. После крушения.jpg
Пётр Гронский. Внутри.jpg
Пётр Гронский. Торс.jpg
Валерия Тарасенко. После крушения.jpg

CREATION FAIR. КОЛЕКТИВНА ВИСТАВКА

CREATION FAIR

КОЛЕКТИВНА ВИСТАВКА

7.11.17 -  12.11.17

У листопаді GALLERY 83 презентує колективну виставку молодих українських художників CREATION FAIR. У проекті примуть участь: Сергій Западня, Валерія Тарасенко, Петро Гронський, Марина Біндіч, Артем Андрєйчук (Kaffelman), Omnia Voivat, арт-група TxT.

Петро Гронський. Всередині.

Чи має митець орієнтуватись на зовнішні фактори, створюючи свої роботи? Що задає рух художньому висловлюванню? Чи може художник бути затребуваним, спираючись у своїй творчості лише на віддзеркалення власного внутрішнього світосприйняття? Ряд цих напівриторичних питань змушує замислитись над виникненням природи відмінності мистецтва різного авторства.

Сергій Западня. Геометрія місцевості.

Немає універсальної об’єктивної відповіді на запитання: «Що робить митця затребуваним на локальній та світовій арт-сцені?». Кожний художник має історію – свою власну, яку він створює протягом часу за рахунок кореляцій власних умовиводів. То, чи є методологія створення об’єкту мистецтва результатом процесуальності умовиводів митця?

Артем Андрєйчук (Kaffelman). Istria.

Відповідь на питання «Завдяки чому художник потрапляє до системи репрезентації на сучасній арт-сцені та стає «видимим»?» нерідко залишається відкритою. Адже, створюючи роботу, далеко не кожен автор спирається на публічні уподобання, він робить власне висловлювання мовою творення. Сучасне мистецтво від молодих авторів – це питання вибору чи риторичності?

Omnia Voivat. Ілюзія.

Проект CREATION FAIR дає змогу побачити, в який бік спрямовано погляди молодих авторів, з якими ідеями вони експериментують, та що є поштовхом для їх авторських рефлексій.

арт-група TxT. kiss.

 

GALLERY 83київська галерея сучасного мистецтва, яка була заснована художницею-графіком Іриною Гвоздик у травні 2017р. Векторним напрямок діяльності арт-простору, завдяки чому воно зайняло відмінну нішу в арт-середовищі, є співпраця з молодими цікавими художниками, які раніше перебували в тіні арт-світу з різних причин. Тут можна побачити роботи авторства незаангажованих імен, які цікаві широкому колу публіки: поціновувачам мистецтва та людям, зацікавленим у колекціонуванні, придбанні предметів сучасного мистецтва.

Марина Біндіч. Небо.

Куратори проекту: Ірина Гвоздик, Дар’я Біленко.

Відкриття виставки: 7 листопада о 19:00. GALLERY 83. Вул. Тарасівська, 3а

Виставка триватиме: з 7.11.17 до 12.11.17

комментарии
Календарь
10/12

Перформанс італійського митця Франко Аріаудо «Музейна гімнастика» у Національному художньому музеї України   10 грудня о 18:00 у рамках Giornata del Contemporaneo (Дня сучасності) ...

16/12

Напередодні Різдва Art People.Space запрошує в арт-подорож до яскравого казкового Парижу. Організатори туру проведуть усіх бажаючих через різні епохи та напрямки від Античності до Сучасного мистецтва, ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **