Наверх
Меню
Меню
Событие
22/11
Voloshyn Gallery представляє персональний проект Анни Миронової "НАДІ МНОЮ"
1vg_Anna_Mironova_Above_Me_115х135_см_2017.jpg
1vg_Anna_Mironova_Above_Me_115х135_см_2017.jpg

Voloshyn Gallery представляє персональний проект Анни Миронової "НАДІ МНОЮ"

Voloshyn Gallery представляє персональний проект Анни Миронової "НАДІ МНОЮ"

 В експозиції представлена серія живописних робіт,  про зміст яких розповідає  художниця: "Вдивляючись  у класичні  композиції плафонів із зображеннями біблійних та античних сюжетів, замислюєшся над тим, яка головна ідея саме цього виду монументального мистецтва?

Чому саме розпис на стелі? Яке основне його призначення? Крім зрозумілих речей, таких як естетичний та пізнавальний аспекти, можливо є якась основна глобальна думка, є щось таке, що не лежить на поверхні?

Коли заходиш до храму, перша невимушена дія – це погляд вгору. Можливо цей інстинктивний рух і лежить в основі задуму? Примусити людину відірвати погляд від землі!

В повсякденному житті, з його ритмом та клопотами, рідко  або зовсім ніколи не дивишся вгору, переважно концентруючись на тому, що перед тобою  або під ногами.

Поза увагою залишається верхній ярус міста з прекрасними фасадами  старої архітектури. Ми не помічаємо графіки перетинів електричних дротів  та вишуканого, створеного самою природою мережива з листя верхівок дерев.

Складається парадоксальна ситуація – місто по горизонталі поділене навпіл.

Це як два виміри: один – в якому існуєш і який знаєш, другий – не знайомий паралельний світ.

Проект "НАДІ МНОЮ", звичайно, не стільки про місто та архітектуру. Рослинні елементи з яких "зіткані" мережива на моїх роботах – це як нагадування і в першу чергу собі, за будь яких обставин в житті, хоча б інколи згадувати про те, що є небо."

Розмірковуючи про творчість Анни Миронової, мистецтвознавець  Галина Скляренко пише : "…Чи не головною темою творів київської художниці Анни Миронової є тема "малого" світу природи, всіх тих трав, листя, гілок, слідів на піску та ґрунті, що переходять у "великий" світ Всесвіту. Твори художниці, залюбленої у японську поезію, у свій спосіб інтерпретують її усталені естетичні категорії, серед яких такі, як  "ефемерність", "мінливість", "розповідь про світ, що спливає", "патина", "сліди часу", інтерес до відтворення того особливого стану душі, коли людина відчуває цінність та тендітну мінливість кожного фрагменту буття. Як у Басьо:

Засохла гілка –

Крука притулок.

Осіній вечір.

В цьому світі немає відкритих емоцій, він говорить про відчуття, про очікування, про те "що має глибину, а не поверхову ясність"…  Свої композиції  художниця будує на поєднаннях фрагментів, на формально-пластичних метафорах, на контрастах  "великого" та  "малого"…  Її твори відзначаються своєрідним поетичним баченням, "чуттєвим переживанням ліній та форм". …Існує думка, що поезії немає доти, доки вона непотрібна. Але тоді, коли приходить художник, для якого поезія – спосіб взаємодії зі світом, вона з`являється знову.  Кожний раз інша…".

Анна Миронова народилась у 1977 році в Києві, Україна. У 2007 році закінчила Національну академію образотворчого мистецтва і архітектури (майстерня вільної графіки  під керівництвом професора А. В. Чебикіна). Із 2007 року є членом Спілки дизайнерів України, а з 2008-го –  членом Національної спілки художників України. Учасниця численних виставок в Україні та за кордоном з 2002 року. Анна Миронова займається живописом, графікою, створює об'єкти та фотографії. Одна з 25 найуспішніших представників сучасного українського мистецтва у віці до 40 років за версією Forbes (2016). Живе та працює в Києві.

Voloshyn Gallery – була заснована Максимом та Юлією Волошиними у 2006 році. Від початку заснування носила назву Mystetska Zbirka Art Gallery. Вона розташована в культурно-історичному центрі Києва на вулиці Терещенківській. Voloshyn Gallery – галерея сучасного мистецтва, є майданчиком для експериментів, досліджень і соціальних проектів.

Місія галереї: популяризація українського мистецтва в Україні та світі. Максим і Юлія Волошини активно представляють українське мистецтво за кордоном, сприяючи його інтеграції в європейські культурні процеси. У лютому 2014 Максим і Юлія презентували проект "Україна. Архетип свободи" у Відні в культурно-виставковому центрі Novomatic Forum. У проекті були показані роботи 15 українських художників, які втілили в своїй творчості принцип свободи. У квітні 2015 року з ініціативи галереї був організований перший український арт-тур на острів Кіпр під назвою MAKE ART NOT WAR. У проекті взяли участь сім провідних художників,  які представили свій погляд на війну і мир в Україні зокрема та в історичному контексті в цілому. У 2015 році Максим і Юлія організували проект українських художників у Нью-Йорку, який проходив у Ukrainian Institute of America. Протягом останнього року Voloshyn Gallery представляла художників у  Маямі і Нью-Йорку, та двічі у швейцарському Базелі, на SCOPE Art Show – сателіті найпрестижніших світових ярмарків мистецтва Art Basel та The Armory Show.

 

Відкриття виставки: 22 листопада (середа) о 19:00, Voloshyn Gallery, Київ, вул. Терещенківска, 13, вхід крізь арку, другий двір, код від воріт: 130

Виставка триватиме із 22.11.17 по 17.12.17

 

комментарии
Календарь
10/12

Перформанс італійського митця Франко Аріаудо «Музейна гімнастика» у Національному художньому музеї України   10 грудня о 18:00 у рамках Giornata del Contemporaneo (Дня сучасності) ...

16/12

Напередодні Різдва Art People.Space запрошує в арт-подорож до яскравого казкового Парижу. Організатори туру проведуть усіх бажаючих через різні епохи та напрямки від Античності до Сучасного мистецтва, ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **