Наверх
Меню
Меню
Событие
19/11
Виставка лотів художнього аукціону KUPAVA «Від червоного до жовто-блакитного»
Виставка.jpg
Виставка.jpg

Виставка лотів художнього аукціону KUPAVA «Від червоного до жовто-блакитного»

Кияни побачать 90 робіт визнаних українських митців

З 19 по 24 листопада кияни та гості міста матимуть можливість відвідати виставку робіт українських художників «Від червоного до жовто-блакитного». Ці роботи будуть виставлені на продаж на закритому благодійному аукціоні, який буде проведено 25 листопада аукціонним домом KUPAVA та Kyiv Lion’s Club.

Експозиція проходитиме на 7 поверсі торгівельного центру ЦУМ.

90 робіт видатних українських митців, які уособлюють напрями вітчизняного мистецтва від 50-х років минулого сторіччя до наших днів. Ройтбурд, Мамсiкови, Кадирова, Шишко, Зарецький, Божій, Сльота, Безуглий, Герценок, Зорко, Хоменко, Бєляєва та інші.

Підбірку з витворів мистецтва для першої події аукціонного дому KUPAVA виконала Людмила Березницька – відомий галерист, куратор та колекціонер. Ці роботи пройшли апробацію на виставках, а деякі з них були репродуковані в монографічній літературі та періодиці. Людмила надала десять робіт з особистої колекції, сума від продажу яких буде передана на благодійні проекти громадської організації Kyiv Lion’s Club.

Під час відбору робіт, Людмила спиралася на рейтинги митців, які враховують продажі у приватні й корпоративні колекції, наявність творів в українських та зарубіжних музеях, заслуги у створенні школи або напрямку, індивідуальні стилістичні і змістовні відкриття, а також участь автора у значних мистецьких акціях.

Шлях, який пройшов українських народ, знаходить відображення і в його мистецтві. Художні традиції спадкуються від покоління до покоління, набуваючи характерних для свого часу, ознак. Яскраво постають майстри пост-хрущовської доби, присутні художники-соцреалісти, а також сучасні молоді митці, які працюють з використанням фігуративного аспекту. У їх творчості можна виділити умовно поставангардні, неоімпресіоністичні і неоекспресіоністичні тенденції.

Ведучим аукціону виступить Мартін Нанн – міжнародний консультант з комунікацій та маркетингу, журналіст, та учасник благодійних ініціатив.

Партнерами проекту виступили видання Vogue Україна, Mind, Sky Art Foundation та Сім’я ресторанів Дмитра Борисова.

Аукціонний дім KUPAVA було створено у 2016 році з метою розвитку мистецтва в Україні. Організатори прагнуть привернути увагу спільноти до визначних постатей та подій на вітчизняному художньому ринку, стимулювати приплив інвестицій в мистецтво, а також популяризувати традиції придбання творів та колекціонування. Окреслюючи віхи розвитку образотворчого мистецтва через творчість найбільш виразних представників художніх течій, фахівці арт-ринку створюють орієнтири значимості для поціновувачів і ціновий рейтинг для художників. 

19.11.2017 - 24.11.2017

Хрещатик 36, ЦУМ.

Час роботи: 10.00 – 22.00

 

 

комментарии
Календарь
10/12

Перформанс італійського митця Франко Аріаудо «Музейна гімнастика» у Національному художньому музеї України   10 грудня о 18:00 у рамках Giornata del Contemporaneo (Дня сучасності) ...

16/12

Напередодні Різдва Art People.Space запрошує в арт-подорож до яскравого казкового Парижу. Організатори туру проведуть усіх бажаючих через різні епохи та напрямки від Античності до Сучасного мистецтва, ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **