Наверх
Меню
Меню
Новость
09/02
Виставка «Діалог» Михайла Деяка та Рудольфа Бурди
05_burda_r._bez_nazvy_R._Burda_Untitled_3.jpg
05_burda_r._bez_nazvy_R._Burda_Untitled_3.jpg
04_burda_r._bez_nazvy_R._Burda_Untitled_4.jpg
04_burda_r._bez_nazvy_R._Burda_Untitled_4.jpg
01_deyak_m._Space_M._Deyak_Space_2.jpg
01_deyak_m._Space_M._Deyak_Space_2.jpg
05_burda_r._bez_nazvy_R._Burda_Untitled_3.jpg
04_burda_r._bez_nazvy_R._Burda_Untitled_4.jpg
01_deyak_m._Space_M._Deyak_Space_2.jpg

Виставка «Діалог» Михайла Деяка та Рудольфа Бурди

Виставка «Діалог» Михайла Деяка та Рудольфа Бурди

7 лютого 2018 року у відомій столичній Voloshyn Gallery відкрилася спільна виставка «Діалог» закарпатського художника Михайла Деяка та чеського скульптора Рудольфа Бурди.

Представлена експозиція – це, власне, діалог між митцями: живописцем та скульптором. Михайло Деяк пропонує до уваги глядача живопис на склі – двометрові панно із серії «Space» («Простір»), а Рудольф Бурда презентує унікальну «космічну» скульптуру.

«Я постійно експериментую, шукаю нові напрямки й можливості в мистецтві, й часто ці експерименти видаються вдалими. У якийсь момент стало нецікаво займатися просто живописом, тож років 2-3 тому в моїй творчості сталося плавне перетікання із полотна на скло. Скло – це благородний матеріал, який, на мою думку, глибше передає суть», – розповідає Михайло Деяк.

Його роботи – це безфігуративні мінімалістичні пейзажі. Як пояснює сам автор, він не хотів, щоб глядач прив’язувався до теми чи конкретного сюжету, а навпаки – міг замислитися, вступити з художником у діалог. «Виконання у цій справі для мене – найнудніша частина. Значно цікавіше виношувати ідеї, думати, як краще втілити їх у життя. Ця серія, наприклад, народжувалася близько півтора року, а втілена була за 6 місяців», – зізнається Михайло.

Роботи ж Рудольфа Бурди являють собою сфери, що схожі на космічні об'єкти – планети чи й навіть цілі галактики. І цим вони співзвучні творам Михайла Деяка. Відповідно, за своєю суттю, внутрішнім змістом усі представлені роботи  полемізують, але водночас і гармонійно поєднуються між собою.  Так власне й народжується діалог двох не схожих одне на одного митців, проте разом з тим подібних за способом вираження – лаконічністю та мінімалізмом.

Звідси й походить назва виставки – зрозуміла на перший погляд, але глибока за внутрішнім змістом. Саме так  народжується той справжній «Діалог» у мистецтві – контакт автора з глядачем, глядача з автором.

Співзасновник Voloshyn Gallery Максим Волошин зазначає: «Ця виставка особлива, бо ми вперше поєднуємо таких різних, але в той же час таких схожих авторів. Роботи Михайла – мінімалістична абстракція, а Рудольф вирізняється тим, що всі його твори унікальні, неповторні – двох однакових не може бути, вони не схожі один на інший».

Триватиме виставка «Діалог» до 25 лютого 2018 року.

Текст: Ксенія Шокіна

Фото: Світлана Кульчицька

Культурно-мистецька фундація Brovdi Art

комментарии
ТОП Новость
15/12

15 грудня в київському аукціонному домі «Золотое Сечение» відбудуться ювілейні торги колекційного класичного та сучасного мистецтва.   Передаукціонна виставка та тихий аукціон CLASSIC ...

03/12

У Києві відкриється проект Віктора Сидоренка "Всі кольори спектру – це біле світло"​. Міждисциплінарний проект із трьох виставок покажуть у різних локаціях міста. Перша частина стартує ...

Календарь
10/12

Перформанс італійського митця Франко Аріаудо «Музейна гімнастика» у Національному художньому музеї України   10 грудня о 18:00 у рамках Giornata del Contemporaneo (Дня сучасності) ...

16/12

Напередодні Різдва Art People.Space запрошує в арт-подорож до яскравого казкового Парижу. Організатори туру проведуть усіх бажаючих через різні епохи та напрямки від Античності до Сучасного мистецтва, ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **