Наверх
Меню
Меню
Событие
22/05
Галерея Гері Боумена представляє виставку "Кирило Коваленко beach sequence // пляжна послідовність"
sm копия.jpeg
sm копия.jpeg

Галерея Гері Боумена представляє виставку "Кирило Коваленко beach sequence // пляжна послідовність"

 22 травня о 18.00 галерея Гері Боумена запрошує на відкриття виставки "Кирило Коваленко beach sequence // пляжна послідовність".

 

Кирило Коваленко - український фотограф, учасник численних виставок в нашій країні і за її межами. Серія кримських пляжів Кирила Коваленка експонувалась в колективних виставках, була відзначена в багатьох виданнях і конкурсах. Тоді автор цього проекту вже переїхав до Львова після відомих подій на півострові. Але продовжив працювати і розвиватись в візуальному мистецтві.

Народився 30 грудня в 1986 році в м. Помічна, Кіровоградської області, Україна. До 2015 року проживав в Криму. З 2015 року мешкає у Львові. Входить до асоціації Українських Альтернативних Фотографів (УФА) з червня 2013 року. 

... це була «необхідність» і спроба вникнути в якусь утопію ... ілюзію, в якій, хочеться залишитися або зловити настрій.
Ізолювати, залишити як образ-слід, який не змінюється, незалежно від багатьох чинників. Як монумент або експонат в музеї історії часу.
У цьому світі ідеалізація носить характер інвертованої документації. Задокументувати те, чого немає, але що могло б бути, або є в свідомості або думках спостерігачів. Документація через ідеалізацію. Крим - чужий як безплідна земля. Може бути, і не Крим взагалі. Щось міфічне. З іншого боку, Крим сам по собі став міфом.

Мистецька галерея Гері Боумена

Наливайка 18, Львів

комментарии
Календарь
10/12

Перформанс італійського митця Франко Аріаудо «Музейна гімнастика» у Національному художньому музеї України   10 грудня о 18:00 у рамках Giornata del Contemporaneo (Дня сучасності) ...

16/12

Напередодні Різдва Art People.Space запрошує в арт-подорож до яскравого казкового Парижу. Організатори туру проведуть усіх бажаючих через різні епохи та напрямки від Античності до Сучасного мистецтва, ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **