Наверх
Меню
Меню
Событие
14/06
У культурному просторі «AkT» відкривається виставка художників з України та Південної Кореї
Afisha_akt_.jpg
Afisha_akt_.jpg

У культурному просторі «AkT» відкривається виставка художників з України та Південної Кореї

14 червня у культурному просторі «AkT» на «Арт-завод Платформа» відбудеться відкриття виставки «Exposure», де будуть представлені 85 молодих українських художників та 30 митців з Кореї.

Це буде наймасштабніша виставка за 3 сезони «AkT», яка збере понад 400 мультидисциплінарних арт-об'єктів. Колажі, гравюри, скульптури, інсталяції, фотографія, живопис, графіка, відео-арт, перформенс створені митцями з ціллю відтворити особисті резонанси на тему впливу. Екс шовковий комбінат у 3500 кв. м. на усе літо перетвориться на галерею сучасного сміливого мистецтва, у котрому молоді артисти транслюють думки та обговорюють гострі проблеми.

Колаборація з Кореєю –– цікавий культурний взаємообмін. Спеціально на відкриття нового сезону в «АkT» прилетів Сонгте Джон куратор з Тегу, Південна Корея.

 «Близько 7-ти місяців я вела комунікацію з куратором з Кореї. Було чимало лост ін транслейшн. Проте вчора ми змонтували 110 метрових робіт від 30-ти корейських фотографів. Також збудували 11 відкритих студій для українських митців, де вони зможуть працювати 24/7. Тож для мене цей сезон у «АkT» почався ще з осені. І він здається просто диким», — розповідає засновниця проекту «AkT» Аліса Якубович.

«AkT» — повністю соціальний проект, ціллю котрого є вплив на свідомість людини через мистецтво. В даному випадку воно є доступним абсолютно для всіх –– як з боку митців, так і з боку прихильників арту. Ми не обмежуємо художників та не задаємо рамок: тематика — це єдина точка відліку, від котрої стартує майстер, тож усі виставки в «AkT» отримують широкий фідбек», — зазначає маркетинг-директор «Арт-завод Платформа» Сергій Соколов.

Відкриття «Exposure» відбудеться за законами каліфорнійських виставок у четвер, о 20:00, під музикальний супровід від SYNXRON, перфоменс  у VR та натільного мистецтва від тату-майстрів з Yo.space. За адресою: Біломорська, 1.

комментарии
Календарь
10/12

Перформанс італійського митця Франко Аріаудо «Музейна гімнастика» у Національному художньому музеї України   10 грудня о 18:00 у рамках Giornata del Contemporaneo (Дня сучасності) ...

16/12

Напередодні Різдва Art People.Space запрошує в арт-подорож до яскравого казкового Парижу. Організатори туру проведуть усіх бажаючих через різні епохи та напрямки від Античності до Сучасного мистецтва, ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **