Наверх
Меню
Меню
Событие
27/06
Галерея «Дукат» представляє виставку Олександра Глядєлова «Причал»
гляделов-фб.jpg
гляделов-фб.jpg

Галерея «Дукат» представляє виставку Олександра Глядєлова «Причал»

27 червня у галереї «Дукат» відбудеться відкриття виставки Олександра Глядєлова «Причал».

Народився в Легниці, Польща, у родині офіцера Радянської Армії. З 1974 року живе в Києві. Вивчав оптику і приладобудування в Київському політехнічному інституті. З середини 1980-х вивчав фотографію, з 1989 року почав працювати як професійний незалежний фотожурналіст.

Подорожував республіками колишнього СРСР та фотографував в Україні, Росії, Молдові, Киргизії, Узбекистані, Таджикистані, Туркменії, Грузії, Азербайджані, Вірменії, Литві, а також у Польщі, Чехії, Франції, Сполучених Штатах, Швейцарії, Сомалі, Кенії, Південному Судані. Висвітлював військові конфлікти в Молдові, де був поранений, Нагорному Карабасі, Чечні.З 1996 сконцетрувався на довгострокових документальних фотопроектах і виставках. Паралельно працює над двома великими проектами: про соціально знедолених дітей та про епідемію ВІЛ/СНІД. З 1997 року співпрацює з міжнародною гуманітарною організацією "Лікарі без кордонів" (Medecins Sans Frontieres). Фотографії використовують такі міжнародні організації, як MSF, HRW, The Global Fund, UNAIDS, UNICEF.

Виставка триватиме з 27 червня до 13 липня 2018 року.
Відкриття виставки о 19:00 за адресою: вул. Рейтарська, 8Б, галерея «ДУКАТ».

 

 

комментарии
Календарь
10/12

Перформанс італійського митця Франко Аріаудо «Музейна гімнастика» у Національному художньому музеї України   10 грудня о 18:00 у рамках Giornata del Contemporaneo (Дня сучасності) ...

16/12

Напередодні Різдва Art People.Space запрошує в арт-подорож до яскравого казкового Парижу. Організатори туру проведуть усіх бажаючих через різні епохи та напрямки від Античності до Сучасного мистецтва, ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **