Наверх
Меню
Меню
Событие
01/07
Фотостоліття. Презентація видання «Лец ХХ століття»
35769663_217151105678669_6316684517637619712_n.jpg
35769663_217151105678669_6316684517637619712_n.jpg

Фотостоліття. Презентація видання «Лец ХХ століття»

«Лец ХХ століття» — унікальний фотоальбом, що охоплює історію, драматизм, досягнення, героїв та злодіїв, надії й трагедії минулого віку. Кожну світлину в ньому ілюструє афоризм світової слави польського письменника та мислителя Станіслава Єжи Леца (ідея проекту належить Віктору Шендеровичу). Користаючись тонким інтелектуальним доробком, м’яким, проте часто гірким гумором людини, що спостерігала за подіями одного з найжорстокіших та найнатхненніших століть сучасної історії, що бачила та осмислювала вади й потуги тоталітарні, капіталістичні, та й взагалі притаманні психології людства і мас, ми отримуємо певну енциклопедію — ментальну, інтелектуальну, образну. 

Презентуючи українське видання (альбом також вийшов польською та російською мовами) у Києві ми робимо акцент на його візуальну складову — ХХ століття повною мірою можна назвати фотостоліттям. 

Запрошуємо на прийняття-дискусію про те, як змінювалися роль, образність, влада фотографії протягом сторіччя, що остаточно зробило людство в першу чергу візуалами у сприйнятті інформації. Учасники дискусії — українські метри фотографії та сучасного мистецтва, твори яких репродуковані у альбомі «Лец ХХ століття» — Олег Кулик, Віктор Марущенко, Валерій Мілосердов.

Презентація відбудеться 1 липня о 16.00 у Щербенко Арт Центрі, заснованому галеристкою і кураторкою Мариною Щербенко в 2012 р. Завдання центру — створення можливостей для діалогу між представниками світу мистецтва і широкою аудиторією. Центр займається виставковою діяльністю, а також виступає майданчиком для проведення лекцій, круглих столів, майстер-класів з провідними майстрами сучасного мистецтва України та інших країн світу.

Українське видання «Лец ХХ століття» втілене видавництвом Laurus, заснованим 2011. Його місія — видавати переконливі книжки, реалізація якої неодноразово підтверджувалася нагородами Форуму видавців у Львові, Книжкового Арсеналу, рейтингу “Книжка року”, конкурсу “Мистецтво книги”. Засновниця Laurus Поліна Лаврова 2015 р. увійшла до рейтингу «Топ-100 людей культури України» журналу «Новое время».
Спонсор українського видання «Лец ХХ століття» — компанія «Піраміда». 
 

Адреса: Щербенко Арт Центр (Київ, вул. Михайлівська, 22в)

комментарии
Календарь
10/12

Перформанс італійського митця Франко Аріаудо «Музейна гімнастика» у Національному художньому музеї України   10 грудня о 18:00 у рамках Giornata del Contemporaneo (Дня сучасності) ...

16/12

Напередодні Різдва Art People.Space запрошує в арт-подорож до яскравого казкового Парижу. Організатори туру проведуть усіх бажаючих через різні епохи та напрямки від Античності до Сучасного мистецтва, ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **