Наверх
Меню
Меню
Событие
14/09
"Інтроспекція: відкриваючи себе" — виставка робіт учасників літньої резиденції, організованої арт-центром MASLO
----------.jpg
----------.jpg

"Інтроспекція: відкриваючи себе" — виставка робіт учасників літньої резиденції, організованої арт-центром MASLO

"Інтроспекція: відкриваючи себе" — виставка робіт учасників літньої резиденції, організованої арт-центром MASLO

Олена Пронькіна

Поліна Щербіна

Артур Солецький

Ольга Малахова

Наталя Громик

Куратор проекту: Сергій Панасенко

 

Виставка робіт учасниць та учасників літньої резиденції, організованої арт-центром MASLO. Художники протягом двох тижнів на території Хмельницької області створювали свої роботи та відкривали себе за допомогою художніх образів на тему «Інтроспекція: відкриваючи себе».

Інтроспекція — метод психологічного поглибленого дослідження і пізнання людиною актів власної активності: окремих думок, образів, почуттів, переживань, актів мислення як діяльності розуму. Це спостереження власних психічних процесів без використання будьяких інструментів або еталонів.

Свідомість людини пізнається принципово інакше, ніж світ зовнішній, а саме, шляхом внутрішнього споглядання, або внутрішнього досвіду, об'єктом якого є психічні образи, думки, переживання.

Аналітична інтроспекція розроблена в школі Е. Тітченер. Характеризується прагненням повного розчленування чуттєвого образу на складові "елементи". Плюс методу в тому, що ніхто не знає людини краще, ніж він сам. В зв'язку з цим, інтроспекція пов'язана з рефлексією. Ніхто інший не може залізти до нього в душу і вивернути її навиворіт. Однак,головним недоліком методу інтроспекції є його необ'єктивність, суб'єктивізм.

На початку X X століття, в зв'язку зі зміною І розширенням об'єкта та предмета психології, появою нових напрямків в психології интроспекцию оголосили методом Ідеалістичним, суб'єктивним і ненауковим. Проте, інтроспекція завжди була присутня в дослідженнях психологів в формі самоспостереження, рефлексивного аналізу і інших прийомів вивчення внутрішнього духовного життя людини.

Інтроспекція була піддана критиці в багатьох психологічних школах кінця XIX — початку XX ст. і як окремий напрямок на даний момент не існує.

До експозиції увійшли роботи шести художниць та художників з різних міст України – Києва, Одеси, Харкова, Вінниці — у таких медіа як: живопис, скульптура, інсталяція.

Відкриття 14 вересня о 18:00
Вхід вільний

 

комментарии
Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **