Наверх
Меню
Меню
Новость
19/09
Відомий український художник створив віртуальні концептуальні образи на своїй сторінці фейсбук
image.jpeg
image.jpeg

Відомий український художник створив віртуальні концептуальні образи на своїй сторінці фейсбук

Це речі, над якими художник розмірковує останнім часом - Арт-центр, метро і пологовий зал. Логов створює свою гру, в якій всі події розгортаються навколо його прізвища. Антон каже, що це як підпис художника на картині, тільки в реальному просторі. Коли прізвище змінює цей самий простір, а не навпаки. 

Арт-центр ЛОГОВ - іронія на реальність. Одного разу, на Оболоні, в Києві, я побачив учбовий центр ЛОГОС. Я часто фотофіксую цікаві мені, як художнику, моменти, побачені на вулиці.І одразу домальовую щось в айфоні, або одразу публікую. І цього разу, я змінюючи лише одну останню букву, змінив значення цього центру, перетворив його на Арт-центр.

Метро Логов в Карпатах. Нещодавно Логов публікує, що вже відкрив метро у Верховині. Абсурдна ситуація зі всіх сторін. Всі знають, що в Карпатах ніколи не можливо метро. А ще із назвою Логов. Але в мистецтві все може бути.

Логовий зал 5. Цей епізод проявився, коли у Антона Логова народилася донька Віра. Антон зробив це фото прямо в пологовому будинку. І як завжди, виправляючи слово, одразу опублікував його у мережі фейсбук. Каже, що одразу багато людей питали, а не перформанс це?

комментарии
ТОП Новость
15/12

15 грудня в київському аукціонному домі «Золотое Сечение» відбудуться ювілейні торги колекційного класичного та сучасного мистецтва.   Передаукціонна виставка та тихий аукціон CLASSIC ...

03/12

У Києві відкриється проект Віктора Сидоренка "Всі кольори спектру – це біле світло"​. Міждисциплінарний проект із трьох виставок покажуть у різних локаціях міста. Перша частина стартує ...

Календарь
10/12

Перформанс італійського митця Франко Аріаудо «Музейна гімнастика» у Національному художньому музеї України   10 грудня о 18:00 у рамках Giornata del Contemporaneo (Дня сучасності) ...

16/12

Напередодні Різдва Art People.Space запрошує в арт-подорож до яскравого казкового Парижу. Організатори туру проведуть усіх бажаючих через різні епохи та напрямки від Античності до Сучасного мистецтва, ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **