Наверх
Меню
Меню
Новость
19/09
«Арт-майнінг» у дипломатичній установі України у Франції
IMG_5637.jpeg
IMG_5637.jpeg
IMG_5636.jpeg
IMG_5636.jpeg
fullsizeoutput_78c.jpeg
fullsizeoutput_78c.jpeg
IMG_5637.jpeg
IMG_5636.jpeg
fullsizeoutput_78c.jpeg

«Арт-майнінг» у дипломатичній установі України у Франції

13 вересня постійне представництво України при Раді Європи провело у Стразбурзі, Франція, офіційний прийом з нагоди Дня незалежності України. Урочистий захід відбувся в будівлі дипломатичної установи, де Роман Мінін, за запрошенням представників посольства, відкрив виставку «Арт-майнінг».  

 

Прийом з нагоди Дня незалежності є головним урочистим заходом року, який організовують дипломати. Його відвідали Генеральний секретар Ради Європи Торбйорн Ягланд, посли та дипломати держав-членів Ради Європи, представники спостерігачів при цій організації, її міжнародного секретаріату та міста Страсбург. Проект Мініна і трансформація будівлі справили велике враження на відвідувачів. 

                                       

Митець створив вітраж для зенітного ліхтаря центральних сходів, два барельєфи із сучасних матеріалів, колекцію принтів, графіті на воротах, декілька картин із доповненою реальністю та презентація «Храму майнінгу» у віртуальній реальності. Арт-об’єкти Мініна наповнили простір дипломатичної установи новим змістом, відтворили для гостей експозиції сучасну Україну та Донецький регіон зокрема. 

                            

«Центральний персонаж моєї творчості – донецький шахтар. Зараз він символізує початок епохи майнінгу, нову глобальну цифрову економіку. Свій месседж я залишаю у Стразбурзі, на підтвердження того, що ми, українці, свідомі до сучасних трендів, формуємо майбутнє», – коментує Роман Мінін. 

   

Дмитро Кулеба, посол, постійний представник України при Раді Європи, зазначив: «Це наш спільний акт культурної дипломатії. Ми перетворили представництво на простір, що представляє співробітникам та гостям установи нову сучасну Україну. Я вдячний Роману Мініну та арт-дилеру Ігорю Абрамовичу за чудовий проект.  Представництво України при Раді Європи стало першою закордонною дипломатичною установою України, що отримала цілісне оформлення від сучасного українського митця».

комментарии
ТОП Новость
15/12

15 грудня в київському аукціонному домі «Золотое Сечение» відбудуться ювілейні торги колекційного класичного та сучасного мистецтва.   Передаукціонна виставка та тихий аукціон CLASSIC ...

03/12

У Києві відкриється проект Віктора Сидоренка "Всі кольори спектру – це біле світло"​. Міждисциплінарний проект із трьох виставок покажуть у різних локаціях міста. Перша частина стартує ...

Календарь
10/12

Перформанс італійського митця Франко Аріаудо «Музейна гімнастика» у Національному художньому музеї України   10 грудня о 18:00 у рамках Giornata del Contemporaneo (Дня сучасності) ...

16/12

Напередодні Різдва Art People.Space запрошує в арт-подорож до яскравого казкового Парижу. Організатори туру проведуть усіх бажаючих через різні епохи та напрямки від Античності до Сучасного мистецтва, ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **