Наверх
Меню
Меню
Событие
22/09
Tribute to Viborg – виставка сучасного мистецтва колажу у Данії
L1200830.jpg
L1200830.jpg

Tribute to Viborg – виставка сучасного мистецтва колажу у Данії

22 вересня у місті Віборг, Данія, відбудеться відкриття виставки сучасного мистецтва колажу «Tribute to Viborg».

Українсько-датський митець Сергій Святченко та британський куратор Джеймс Спрінгалл поставили перед собою мету очолити міжнародну групову експозицію, присвячену 1000-річній історії одного з найдавніших міст Данії. Успішні сучасні художники, які вдаються до практики колажу, були запрошені до створення оригінального твору безпосередньо у Віборзі.

Серед учасників: Джоно Бойл (Ірландія), Дорте Бухвальд (Данія), Пол Берджесс (Великобританія), Джульєтта Каселла (Франція), Ніколаус Долман (Австралія), Джеймс Галлахер (США), BD Graft (Німеччина), Єва Ун-Силь Хань (Південна Корея), Себастьян Хаслауер (Німеччина), Ніл Карстен (Німеччина), Konvoj (Данія), Ерік Магасса (Швеція),  DR ME (Великобританія), Норіко Окаку (Японія), Джеймс Спрінгалл (Великобританія), Сергій Святченко (Данія), Олег Тістол (Україна), Ніл Ультра (США).

Роботи, створені у рамках «Tribute to Viborg», стануть частиною колекції Музею сучасного мистецтва колажу, що формується під керівництвом Святченка та Спрінгалла.

Як заплановано, нова інституція буде ретельно курована, а постійно зростаюча колекція творів на основі колажу демонструватиме кращі зразки робіт авторів з усього світу. 

Сергій Святченко – відомий українсько-датський художник. Світову популярність він здобув у амплуа засновника власного напряму в мистецтві колажу, під назвою «less-collage». Свою творчість художник умовно поділяє на дві основні гілки – «праву» (живопис) і «ліву» (колаж). За останні роки  зарубіжними видавництвами опубліковано низку монографій, присвячених  живопису та колажам Святченка, наприклад, у берлінському «Gestalten» було видано двотомник «Everything Goes Right And Left If You Want It. The Art of Sergei Sviatchenko», який поєднав обидві складові творчості художника. 

Цікаво, що виставка сучасного колажу у Віборзі стане другим проектом, який об’єднає творчість Олега Тістола та Сергія Святченка. Про попередню колаборацію у рамках Kyiv Art Week можна дізнатися за посиланням: https://officiel-online.com/heroes/the-end-of-spring-tistol-sviatchenko.

Джеймс Спрінгалл – куратор «The Weird Show», що проходила у 2018 році у лондонській Jealous Gallery. Ця виставка міжнародного колажу набула неабиякого розголосу та підтримку преси від таких видань, як Time Out, Wall Street International, Art Rabbit.  Роботи Спрінгалла демонструвалися  під час групових виставок у Saatchi Gallery та Royal Academy of Art.

Розташування: Віборг, Данія

Виставка триватиме до 31 грудня

 

комментарии
Календарь
10/12

Перформанс італійського митця Франко Аріаудо «Музейна гімнастика» у Національному художньому музеї України   10 грудня о 18:00 у рамках Giornata del Contemporaneo (Дня сучасності) ...

16/12

Напередодні Різдва Art People.Space запрошує в арт-подорож до яскравого казкового Парижу. Організатори туру проведуть усіх бажаючих через різні епохи та напрямки від Античності до Сучасного мистецтва, ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **