Наверх
Меню
Меню
Новость
28/09
Антон Логов. Інсталяція "Кит"
fullsizeoutput_7a3.jpeg
fullsizeoutput_7a3.jpeg

Антон Логов. Інсталяція "Кит"

Український художник Антон Логов представив інтерактивну інсталяцію "Кит" у інклюзивному мистецькому театральному проекті "Більше, ніж гра", в рамках IV Освітнього фестивалю для дітей "Арсенал ідей".

"Інсталяція "Кит" - це інтерактивний масштабний об'єкт (скульптура), зроблений з дерева і канатів, метафорично апелюючий до морського "синього кита", до черева якого можна потрапити в прямому сенсі, тобто пройти і навіть проїхати на дошці з колесами всередині нього. Мета роботи: привернути дитячу увагу до тваринного світу, і навіть до проблеми зникнення і знищення китів людством. У формі гри дитина має змогу подивитись твір мистецтва, побешкетувати і замислитись над світом природи".
Антон Логов 

"Більше, ніж гра" - це перформативний простір, відкритий до дітей з різними можливостями, їхніх батьків та всіх охочих. Філософія інклюзії полягає у тому, що діти не можуть бути ізольованими від суспільства через особливості розвитку чи інвалідність. Їхня соціальна взаємодія є необхідною для розвитку і формування особистості.

Куратор - Ольга Данилюк.

Директор фестивалю і організатор проекту - Ольга Вієру.

Дати проведення : 26 - 30 вересня.
Вхід з 14.00

Адреса: Київ, вул. Лаврська 10-12. Мистецький Арсенал

комментарии
ТОП Новость
20/01

Оксана Чепелик. Перформенс «On The Edge» до 140-річчя Олександри Екстер.   18 січня, виповнилося 140 років від Дня народження однієї з найпомітніших мисткинь світового авангарду ...

19/01

Вже традиційно 13 січня, на День Святого Василя, навколо ініціативи художниці ZINAIDA гуртуються музиканти, науковці та волонтери, щоб защедрувати в Чорнобильській зоні відчуження. Цього разу досвідчена ...

Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **