Наверх
Меню
Меню
Событие
13/12
Виставка «Анатомія симулякра» в ІПСМ НАМУ
47572570_2042097742503283_3624936815682650112_n.jpg
47572570_2042097742503283_3624936815682650112_n.jpg

Виставка «Анатомія симулякра» в ІПСМ НАМУ

13 грудня о 19:00 Інститут проблем сучасного мистецтва відкриває проект «Анатомія симулякра».

На думку кураторів, симулякри чимось подібні до біологічних істот, їх можливо досліджувати, на кшталт генномодифікованих організмів, в яких є свій унікальний фенотип та анатомія. В той же час уникнути симуляції, так само як і хиб, практично неможливо. На етапі формування знань, особистість та суспільство змушені відмовлятись від попередніх уявлень, якими б достовірними вони не здавались у минулому. 

Однак симулякр — це не тільки імітація, що виникає у ранніх спробах осягнути світ, це хибна копія, яка привабливіша за істину.

У цій параноїдальній інтерпретації приховано недовіру до мас-медіа, які, конкуруючи за популярність, стають інструментом виробництва видовищних новин та фейкових сенсацій. 

Таким чином, глибока аналітика особистісних та історичних змін поступаються споживацькому мисленню та гіперреальності — ілюзорному світу, в якому непомітно втрачається сенс усвідомленого існування.

Реальність сповнена симулякрами — але це не аргумент на користь ідеалізації минулих епох, навпаки, радше нагадування про те, що фундаментальне осмислення симуляції відбувається саме сьогодні.

В експозиції проекту твори різних медіа: фотографія, відео, digital art, інсталяція, живопис. Більшість з них відібрані за результатами open call, який відбувався з 11 жовтня по 19 листопада 2018 р.

Керівник проекту: Ігор Абрамович.

Куратори: Андрій Сидоренко, Ірина Яцик, Олександра Халепа.

Учасники проекту: Ale Na, Юлія Бєляєва, Ірина Бережко, Тетяна Богуславська, Марія Бондаренко, Bondero, Oлександр Бугай, Алла Волобуєва, Ірина Ворона, Антон Гаук, Марина Громенко, Андрій Достлієв, Сергій Западня, Гамлет Зіньківський, Ігор Канівець, Юлія Кисіль, Дар’я Кольцова, Сергій Корнієвський, Олена Кузнєцова, Ольга Кукуш, Антон Логов, Вікторія Лихольот, Олександр Ляпін, Роман Мінін, Зоя Орлова, Франсуаза Оз, Едуард Потапенко, Родіон Прокопенко, Людмила Раштанова, Юлія Савенко, Юрій Сивирин, Лілія Тімакова, Михайло Тютюнник, Діана Факш, Олена Хомякова, Микита Цой, Ігор Чекачков, Оксана Чепелик, Валентин Чорний, Маргарита Шерстюк, Катерина Шиман, Альбіна Ялоза.

Партнери проекту: ABRAMOVYCH.ART, ArtHuss, BROVDI.ART, 

Zenko Foundation.

Виставка триватиме до 20 січня. Відвідати експозицію можна кожен день, з 10:00 до 18:00.

Локація: Інститут проблем сучасного мистецтва НАМУ, вул. Євгена Коновальця 18 Д, м. Київ.

 

комментарии
Календарь
10/12

Перформанс італійського митця Франко Аріаудо «Музейна гімнастика» у Національному художньому музеї України   10 грудня о 18:00 у рамках Giornata del Contemporaneo (Дня сучасності) ...

16/12

Напередодні Різдва Art People.Space запрошує в арт-подорож до яскравого казкового Парижу. Організатори туру проведуть усіх бажаючих через різні епохи та напрямки від Античності до Сучасного мистецтва, ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **