Наверх
Меню
Меню
Событие
12/12
Харківські скульптори покажуть киянам «Точку відліку»
Miroshnitchenko_2182.jpg
Miroshnitchenko_2182.jpg

Харківські скульптори покажуть киянам «Точку відліку»

12 грудня, у середу, у просторі FACE Foundation відбудеться відкриття виставки «Точка відліку»: свої роботи представлять харківські скульптори Сергій Шауліс та Олександр Мірошниченко.

Емоційний стан людини, усі його відтінки і напівтони між білим та чорним, є головною темою досліджень художників. За допомогою нових підходів до мистецтва скульптури та сучасного використання стародавніх гончарних прийомів автори створюють не просто оригінальні образи, а намагаються передати особливий переломний момент, який і називають «Точкою відліку».

Точка відліку – це стан надлому, відчуття, що ти повністю вичерпав себе. Спроба абстрагуватися від почуттів схожа на стан анабіозу, який може стати останньою точкою, або ж слугувати поштовхом до дій та зробитися точкою нового відліку. Не можна напевне визначити, яка емоція зображена в скульптурі, адже між ними немає чітких меж.

Олександр Мірошниченко та Сергій Шауліс кожен у своїй манері досліджують співвідношення тиску зовнішнього світу та внутрішньої напруги. Нові образи скульптур «без стрижня» Шауліса та складна символіка керамічних робіт Мірошниченка демонструють, що поєднання абсолютної ейфорії та надзвичайно барвистої палітри різноманітних почуттів дає в результаті той клубок емоцій, думок та дій, який заведено називати Людиною.

Автори впевнені, що кожен із відвідувачів виставки обов’язково «приміряє» на себе образи скульптур і згадає себе в різних життєвих обставинах. Зможе відчути, як міняється настрій залежно від емоційного «забарвлення», яке він вкладає в роботу. Вам сумно чи весело, може, ви «втратили голову» від кохання чи дійшли до останньої межі і не знаєте, куди рухатись далі? Зупиніться і подумайте, адже, коли закриваються одні двері, десь обов’язково відкриються інші. Поки людина мислить, поки відчуває - «точка» завжди буде символом переходу із одного стану в інший. Це не кінець повісті, це лише закінчення одного із розділів життя.

Кураторка виставки - Тетяна Міронова

Про скульпторів:

Сергій Шауліс

Народився в 1985 році в Харкові (Україна). З 2005 до 2016 року навчався у Харківській державній академії дизайну і мистецтв, на факультеті «Образотворче мистецтво» за спеціальністю «Монументальна скульптура», де також закінчив аспірантуру. Його роботи перебувають  у приватних колекціях в Україні, Фінляндії, Голландії, Англії, Німеччині, Ізраїлі, Бельгії, США, Австралії.

Олександр Мірошниченко

Народився в 1983 році в Харкові (Україна). З 2004 до 2010 року навчався у Харківській державній академії дизайну і мистецтв, лабораторія кераміки. З 2007 року - постійний учасник національних і міжнародних виставок та конкурсів. Володар гран-прі на Українській виставці художників кераміки в 2013 році.

FACE Foundation:

Діяльність Фонду FACE Foundation спрямована на просування і позиціонування молодих українських художників, актуалізацію молодого українського мистецтва у міжнародному культурному просторі.

Фонд заснований 2013-го року. Засновниця та авторка ідеї FACE Foundation - Тетяна Миронова, кураторка, колекціонерка, меценатка.

комментарии
Календарь
10/12

Перформанс італійського митця Франко Аріаудо «Музейна гімнастика» у Національному художньому музеї України   10 грудня о 18:00 у рамках Giornata del Contemporaneo (Дня сучасності) ...

16/12

Напередодні Різдва Art People.Space запрошує в арт-подорож до яскравого казкового Парижу. Організатори туру проведуть усіх бажаючих через різні епохи та напрямки від Античності до Сучасного мистецтва, ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **