Наверх
Меню
Меню
Событие
02/07
Фестиваль сучасного жіночого мистецтва Ukrainian Contemporary Women’s Art Fest 2019
65457455_2345441158835605_5309289729223557120_n.jpg
65457455_2345441158835605_5309289729223557120_n.jpg

Фестиваль сучасного жіночого мистецтва Ukrainian Contemporary Women’s Art Fest 2019

Українська асоціація жіночих досліджень в мистецтві (UAFRA) за підтримки Інституту проблем сучасного мистецтва НАН України з 2 по 14 липня 2019 року проводить другий всеукраїнський фестиваль сучасного жіночого мистецтва Ukrainian Contemporary Women’s Art Fest 2019.

«ПОРЯДОК ДЕННИЙ» українського суспільства у контексті сучасного світу – мотто Ukrainian Contemporary Women’s Art Fest у 2019 році.
Свій «Порядок денний» є у кожної людини, у тому числі і мистця. У ньому переплітаються різні речі – особисті почуття, родинні стосунки, професійне зростання, побут та інше. Порядки денні є і у численних маленьких та великих соціальних груп, будь то мешканці села, регіону, країни або усього світу. Їх багато і всі вони різні за пріоритетами. Уся ця різноманіть індивідуальних та загальних порядків денних несе купу протиріч. Але у той же час вони пересікаються між собою, бо мають спільну мету – прагнення до миру, добробуту та гармонійного розвитку світу. Сучасне мистецтво, як форма соціальної комунікації, пропонує емоційну візуалізацію порядку денного, роблячи його об’єктом рефлексії мистецьких практик.

Який же порядок денний сучасних українських жінок-художниць? Як вони відчувають та відображають у власній творчості вібруючий вирій подій як особистих, так і світових? Як вони сприймають порядок денний свого міста і своєї країни? Як впливає навколишній світ на їх тонку емоційну творчість? Як реалізувати порядки денні та знайти гармонію між особистими та загальними пріоритетами? Багатоманітність мистецьких проявів допомагає побачити світ так, як його бачить соціум, і стимулює аналіз подій, відкриття нових сенсів, переосмислення власного відношення до вже відомого та сталого. Оцінка того, що є зараз, може стати поштовхом для майбутніх змін, розширення соціального та культурного досвіду та формування нового порядку денного.

В Ukrainian Contemporary Women’s Art Fest 2019 візьмуть участь 25 художниць з України та США. Це талановиті авторки, які працюють з простором, експозицією та глядачем та актуалізують теми глобальних питань сьогодення. Учасниці проекту: Marianna Abramova, Viktoria Adkozalova, Iryna Akimova, Anna Bitaeva, Бородіна Тетяна, Таня Василенко (Tanya Vasylenko), Ирина Ворона (Irina Vorona), Mariko Gelman, Marianna G Goncharenko, Marina Gromenko, Людмила Давиденко, Dvorak-Galik Olesia, Забой Аліса, Aleksandra Kovaleva, Татьяна Колесник, Лішова Валерия, Мария Вадимовна, Alika Malonog, Katerina Pyatakova, Мария Рахимова (Maria Rahimova), Стрижко Наталія, Оксана Титенко, Худякова Анастасiя, Oksana Chepelyk, Аленка Штепурка (Alyonka Shtepurka).

На фестивалі буде представлено живопис, інсталяції, кераміку, колажі, фотоарт, скульптуру та авторські парфуми від. Ксандра Осініна, бренд «Чар-зілля»

Відкриття 2 липня 2019 року о 18:30 у виставковій залі Інституту Проблем Сучасного Мистецтва (Modern Art Research Institute of the National Academy of Arts of Ukraine) за адресою: вул. Євгена Коновальця, 18Д, Київ

Куратор проекту – Iryna Akimova
Со-куратор проекту – Анастасія Гончаренко (Anastasiia Goncharenko)
Арт-директор - Vlad Tuzov
Координатор проекту - Мира Мира

комментарии
Календарь
10/12

Перформанс італійського митця Франко Аріаудо «Музейна гімнастика» у Національному художньому музеї України   10 грудня о 18:00 у рамках Giornata del Contemporaneo (Дня сучасності) ...

16/12

Напередодні Різдва Art People.Space запрошує в арт-подорож до яскравого казкового Парижу. Організатори туру проведуть усіх бажаючих через різні епохи та напрямки від Античності до Сучасного мистецтва, ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **