Наверх
Меню
Меню
Событие
05/05
Онлайн-виставка «Об’єм. Робота з колекцією»
banner+.jpg
banner+.jpg

ЦСМ «Білий Світ» продовжує серію онлайн-проектів, присвячених роботі з колекцією галереї. 5 травня відбудеться відкриття віртуальної виставки скульптур і арт-об’єктів сучасних українських авторів.

Кожен арт-простір має свій арт-об’єм. Природа настільки очистилася, що до об’єму Білого Світу повернулись очікувані і дорогі гості – тривимірні об’єкти мистецтва. Скульптури є не зникаючими, але рідкими видами у біоценозі колекції Білого Світу. Якби Єгор Анцигін створив свій "Тимчасовий список" тут, то скульптури він точно би в нього вписав.

Самі скульптори – також істоти малочисельні й загадкові. Вони втаємничено і навіть інтимно взаємодіють з простором, докладаючи неябияких зусиль і безліч часу на видобуток з тканини реальності своїх багатовимірних створінь. Скульптура витримує все – нескінченність кутів допитливих поглядів, прискіпливість до експозийних рішень, невід’ємну боротьбу з гравітацією. І в решті-решт вона виграє як вживу, так і на фото та відео, та заслуговує титул відбірної перлини колекції.

Ця виставка обіцяє бути наповнена контрастами і протилежностями. Міцний зубатий метал Тараса Поповича розмовлятиме з тендітною керамікою Неллі Ісупової. Масивний, важкий мармур Олексія Владімірова стоятиме навпроти легкого, мов пір’їнка, пап’є-маше Олександри Кришовської. Абстрактні образи Сергія Савченка зустрінуться з тілесністю тварин Олександра Яновича. Жива ртутна текучість істот Руслана Романишина взаємодіятиме з прямими кутами інсталяції Євгена Валюка, а безкомпромісна брутальність об’єктів Світлани Струк – з густою деталізованістю персонажів Олега Денисенка.

Відкриття віртуальної виставки відбудеться 5 травня о 19:00 в форматі фейсбук-трансляції та конференції у Zoom. Долучайтесь до наших соцмереж, щоб не пропустити. 

 

Учасники виставки:

Олексій Владіміров

Нелі Ісупова

Олексій Малих

Олег Денисенко

Тарас Попович

Роман Романишин

Олександр Янович

Гія Міміношвілі

Оксана Цюпа

Сергій Савченко

Світлана Струк

Руслан Романишин

Олександра Лебедкіна

Ірина Вештак-Остроменська

Ганна Лисик

Євген Валюк

Олександра Кришовська 

Віктор Маринюк

Сергій Лаушкін

Євген Штейн

 

Виставка проходитиме з 5 по 26 травня

 

Центр сучасного мистецтва «Білий Світ»(Київ, вул. Пушкінська, 21а, )

 

комментарии
Календарь
10/12

Перформанс італійського митця Франко Аріаудо «Музейна гімнастика» у Національному художньому музеї України   10 грудня о 18:00 у рамках Giornata del Contemporaneo (Дня сучасності) ...

16/12

Напередодні Різдва Art People.Space запрошує в арт-подорож до яскравого казкового Парижу. Організатори туру проведуть усіх бажаючих через різні епохи та напрямки від Античності до Сучасного мистецтва, ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **