Наверх
Меню
Меню
Новость
21/08
Антон Логов представив нові інсталяції на виставці "Час нуль"
fullsizeoutput_1189.jpeg
fullsizeoutput_1189.jpeg

Антон Логов представив нові інсталяції на виставці "Час нуль"

20 серпня, в рамках виставки "Час нуль", в примїщенні Інституту Проблем Сучасного мистецтва, відомий український художник Антон Логов представив нові інсталяції "Мотивація" і "Цитата".

Організатор події: Школа Сучасного Мистецтва.

Куратори: Вікторія Бурлака і Антон Логов.

Координаторка: Анна Луговська.

 

Інсталяція "Мотивація" про людину та її відносини зі Всесвітом, матеріальним світом речей та предметів. Про тимчасове і вічне. Про любов і примарність розчарувань. Девіз "Ти люби" звучить позачасово. Це про душу, яка не завжди потребує одяг.

Інсталяція "Цитата" - в епоху Нуль ми часто згадуємо вислови людей з минулого і привязуємо їх до сьогодення. Але не існує абсолютного рецепту щодо ідеального їхнього втілення в сучасному світі швидкостей та нанотехнологій. Людина швидко йде з цього світу, а вислів залишається та трансформується в наступних поколіннях.

Ідея проєкту про нову точку відліку народилася ще до епідемії коронавірусу і зараз набула абсолютно нового сенсу.
Життя сучасної людини неймовірно динамічне, наслідком чого стало швидке вигорання її внутрішніх ресурсів. У невпинному пошуку «де краще», ми літаємо по життю як пташки – від одного партнера до іншого, з однієї професії - в іншу, з однієї країни – в другу, третю, десяту ... Стиль і уклад життя жадібних до нових вражень поколінь y / z – це номадизм, кочівництво. Люди прагнуть побачити, відчути, пережити якнайбільше, ні до чого особливо емоційно не прив'язуючись. Ми боїмося не змін, ми боїмося нудьги, проживаючи по безлічі життів в одному. Тяга до змін регулярно заганяє до життєвого кута, виходячи з якого, ми закономірно обнуляємо минуле і починаємо життя з чистого аркуша.
Психологи вивели навіть формулу «ліки від нудьги», мінімальних життєвих циклів, рекомендуючи кожні три / п'ять років радикально змінювати рід занять, імідж, хід думок, «картинку за вікном» і сам простір, де це вікно знаходиться – освоювати нову професію, починати новий проєкт, нове життя ...

За останні півроку сам простір попрацював за нас, організувавши всім ситуацію радикальної новизни і невизначеності. Опинившись в заручниках коронавірусу, ми на власній шкірі відчули, що таке «час нуль», і що наше життя вже ніколи не буде таким як раніше. Розмаїття виявилося більш ніж достатньо. Паніка, страх перед загрозою життя, економічні складнощі, у деяких – крах, психологічні наслідки вимушеної ізоляції – все це в тій чи іншій мірі пережили і продовжують переживати всі. І вже якось пристосувалися до цього. Найскладніше виявилося якраз пристосуватися до неможливості за старою звичкою прогнозувати майбутнє... Де і як шукати вихід з цієї ситуації, коли ти не тільки не можеш будувати плани на майбутнє, а й в принципі не здатний контролювати теперішнє? Жити одним днем – «тільки тут і зараз»? Піти в глибокий дауншифтінг? Продовжувати якимось чином чинити опір обставинам? Кожен учасник проєкту і всі ми разом пропонуємо свою відповідь / відповіді на це аж ніяк не риторичне запитання.

Виставка триватиме з 20.08 по 5.09.2020 

Експозиція працює з 10 до 18 щодня окрім суботи та неділі. За адресою - Київ, вул. Є. Коновальця 18 Д.

Прохання мати при собі маски і заходити у приміщення невеликими групами. Ми піклуємося про дотримання всіх норм безпеки.

Вхід вільний! 

комментарии
ТОП Новость
15/12

15 грудня в київському аукціонному домі «Золотое Сечение» відбудуться ювілейні торги колекційного класичного та сучасного мистецтва.   Передаукціонна виставка та тихий аукціон CLASSIC ...

03/12

У Києві відкриється проект Віктора Сидоренка "Всі кольори спектру – це біле світло"​. Міждисциплінарний проект із трьох виставок покажуть у різних локаціях міста. Перша частина стартує ...

Календарь
10/12

Перформанс італійського митця Франко Аріаудо «Музейна гімнастика» у Національному художньому музеї України   10 грудня о 18:00 у рамках Giornata del Contemporaneo (Дня сучасності) ...

16/12

Напередодні Різдва Art People.Space запрошує в арт-подорож до яскравого казкового Парижу. Організатори туру проведуть усіх бажаючих через різні епохи та напрямки від Античності до Сучасного мистецтва, ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **