Наверх
Меню
Меню
Событие
08/10
Виставка Вікторії Адкозалової "FRAGILE" у галереї Ornament Art Space
МЕРОПРИЯТИЕ 3.jpg
МЕРОПРИЯТИЕ 3.jpg

Виставка Вікторії Адкозалової "FRAGILE" у галереї Ornament Art Space

Виставка Вікторії Адкозалової "FRAGILE" у галереї Ornament Art Space

З 8 жовтня в Ornament Art Space буде презентовано арт-проект художниці Вікторії Адкозалової "FRAGILE".

Експозиція виставки - поєднання живописних робіт та інсталяцій. Художниця досліджує почуття, пов'язані з досвідом минулого. Фокус проекту зосереджено на жінці, а саме, на її емоційних станах та почуттях. Бажання художниці передати красу миттєвості змушує відмовитись від кольору та деталізації зображення, персоніфікації облич. На роздум глядачеві лишається тільки художній образ.

"Fragile" - це символічний авторський проект про враження та спогади. Оригінальна техніка "паралельних ліній" надає крихку витонченість зображенням і підводить до теми вразливості душі. Паралельні лінії символізують сутність буття і нескінченний потік вперед. Подібно теорії струн, яка стверджує, що найменші частинки - це струни, які звучать і створюють наш Всесвіт.

Це, безумовно, намір осягнути світ емоцій та почуттів, спроба проникнути у внутрішній світ глядача, доторкнутись до таїнства його душі.

 

Відкриття виставки відбудеться 8 жовтня з 18:00 до 20:00

Експозиція триватиме до 28 жовтня 2020

Адреса: Київ, вул.Василя Тютюнника (колишня Анрі Барбюса), 53, Ornament Art Space Розклад роботи галереї: Пн-пт - 11:00-20:00; сб - 12:00-20:00; Нд. - вихідний.

Вхід вільний

 

комментарии
Календарь
11/11

МУХі 2021 Організатор: Щербенко Арт Центр.   Проєкт МУХі 2021 – восьма виставка фіналістів та фіналісток конкурсу для молодих українських художників та художниць з різних куточків ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **