Наверх
Меню
Меню
Событие
09/09
Виставка Сергія Гая і Владислава Шерешевського «18+»
фото горизонт.jpg
фото горизонт.jpg

Виставка Сергія Гая і Владислава Шерешевського «18+»

9 вересня 2021 у галереї Imagine Point відкривається виставка «18+», де будуть представлені роботи Сергія Гая і Владислава Шерешевського.

 

Олексій Малих продовжує свій кураторський проект «Ти не Я» для галереї Imagine Point, у якому він поєднує двох стилістично різних  авторів та заохочує їх висловлюватися на спільну тему - кожного саме йому властивою мистецькою мовою.

Цього разу Олексій спробував проявити конфлікт – як форму діалогу, засіб спілкування, і знайти в ньому конструктив.  

У галереї Imagine Point представлені роботи двох визнаних майстрів – Сергій Гай, вишуканий колорист і пластик зі Львова, і киянин Владислав Шерешевський, метр глибокого та іронічного живопису. 

Сергій Гай про свої роботи говорить лаконічно: «візуальний ряд змінюється у нюансах, а слова повторюються, тому що в них – базові речі. За моїм живописом можна визначати мою власну лінію душі, лінію напруги. Я не люблю коли художник надто демонструє майстерність, більшість моїх робіт виникла з похибки – «контрольована випадковість», поетичне одкровення. Тому я маю повне право хвалити свої роботи – знаючи що це випадковість, яку я не в стані буду навіть повторити». 

Владислав Шерешевський грає, змінює козирі, насолоджується мінливістю життя і фортуни. Гра відбувається незалежно від тебе: підкладай ті карти, що отримав від долі, а вже гра належить тобі. Чи не належить? Ми чули, що, як не пощастить у картах, пощастить в коханні. А у Шерешевського свої правила гри: хай щастить в усьому!

Виставка триватиме до 02.10.2021.

 

Адреса: Галерея Imagine Point, м. Київ, Голосіївський пр-т, 86/1, вхід зі двору.

 

 

комментарии
Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **