Наверх
Меню
Меню
Новость
09/09
30х30. Ретроспектива сучасного українського мистецтва за роки незалежності
fullsizeoutput_142e.jpeg
fullsizeoutput_142e.jpeg

30х30. Ретроспектива сучасного українського мистецтва за роки незалежності

30х30. Український Дім презентує ретроспективу сучасного українського мистецтва за  роки незалежності

 

З 9 по 29 вересня у межах програми до 30-річчя незалежності України Національний центр «Український дім» представить виставковий проєкт «30х30. Сучасне українське мистецтво». 

Куратор виставки, мистецтвознавець Валерій Сахарук, сформував експозицію з 30 робіт, які відображають та представляють українське мистецтво у період 30 років незалежності країни. Особливістю проєкту є рівнозначність художніх творів та кураторського тексту у межах виставкового простору.

Виставка базується на дослідженні мистецтвознавця, яке стало основою для створення однойменної книги. Книга «30х30. Сучасне українське мистецтво» буде презентована під час виставки.

«Жоден твір, який увійшов у проєкт, не претендує на визначення «найвидатніший». Більшість взагалі перебувала поза активним мистецтвознавчим обігом, поступаючись місцем так званим «блакитним фішкам», котрі заволоділи інформаційним простором. А головним критерієм відбору слугувало суголосся з часом», – наголошує Валерій Сахарук.

За кожним твором стоїть видатна особистість, з якою пов’язані неповторність манери, стилю, а то й цілого художнього напрямку. Серед авторів виставки Олег Голосій, Микола Трох, Федір Тетянич, Олександр Гнилицький, Стас Волязловський, Олександр Ройтбурд. Твори одних сформували образ радикальних 1990-х, інші викривають розгубленість нульових, а заангажованість 2010-х знайшла вираз у роботах молодих авторів.

На виставці «30х30. Сучасне українське мистецтво» будуть представлені роботи знакових для сучасності та історії українського мистецтва художників в поєднанні з кураторським текстом Валерія Сахарука. Інформація про повний склад учасників поки що не розголошується, залишаючи певну інтригу. 

Проєкт підтримав засновник інвестиційного фонду Adventures Lab Руслан Тимофєєв. Бізнесмен розповідає, що виставка допомогає відчути синергію мистецтва та часу.

«Проєкт «30х30» – це повноцінна історія сучасного українського мистецтва. Кожний твір – унікальний, але всі вони складають єдину експозицію, що дозволяє відчути настрій митців та атмосферу часу за всі роки Незалежної України. Свобода творчості, свобода особистості та пошуку – ось що об’єднує всіх митців. Це надихає і мене, тому що бізнес – це втілення свободи», – сказав партнер проєкту «30х30».

Графік роботи виставки: 9-29 вересня з 11:00 до 19:00, понеділок – вихідний

Вартість квитка: 80грн – повний та 50грн – пільговий. Квитки можна придбати у касі Українського дому або на сайті Kontramarka.ua

Організатор проєкту: Національний центр «Український дім» 

Автор ідеї та керівник проєкту – Ігор Абрамович

Партнер проєкту – засновник інвестиційного фонду Adventures Lab Руслан Тимофєєв

Проєкт реалізується у співпраці з ABRAMOVYCH.ART

 

комментарии
ТОП Новость
28/10

За декілька днів, з 29 по 31 жовтня, ми побачимо найгучніші виставкові події року! Дати подорожі сплановані так, щоб ви змогли охопити всі важливі культурні події. Запрошуємо приєднатися! ПРОГРАМА ТУРУ Перший ...

22/10

Видавництво РОДОВІД за підтримки УКФ створює проєкт «Авангард Олександри Екстер: київський період», в рамках якого готує першу в Україні монографію про найвидатнішу українську авангардистку ...

Календарь
21/10

Dymchuk Gallery представляє проект «OLE!» відомого художника Леся Подерв’янського. До проєкту увійшли 8 живописних робіт з циклу «Корида», написаних автором протягом останнього ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **