Наверх
Меню
Меню
Событие
11/12
«Тиші час». Максим Малильо. Живопис
Максим Малильо.jpg
Максим Малильо.jpg

«Тиші час». Максим Малильо. Живопис

З 11 грудня арт-галерея «Мануфактура» запрошує на виставку живопису сучасного українського художника Максима Малильо «Тиші час».

 

Максим Малильо –  представник київської художньої школи. Живопис Максима, що вибудовується на фундаментальних принципах та здобутку академічної школи –  це класика, просякнута духом сьогодення, сповнена сучасних поглядів, свіжих ідей та молодої крові українського мистецтва.  

В рамках експозиції «Тиші час» творчість митця представлено 31 роботою різного формату та всіма традиційними для академізму жанрами: пейзаж, натюрморт, портрет, сюжетна та історична картина.   

Майстерно виконаний живопис Максима калейдоскопічно відображує та дозволяє відчути весь спектр емоцій і почуттів. Від ліричного споглядання до бурхливого захоплення. Від тендітної чутливості до драматизма, що крає серце. 

«Тиші час» – назва експозиції за однойменною роботою художника та образ, що проходить червоною ниткою крізь усі твори митця. Час, коли замовкає все навкруги, а минуле, майбутнє та сьогодення з’єднуються в одній точці, що менше за мить та водночас ціла вічність.  

Стрижнем експозиції стали 3 перші роботи з масштабного проекту художника «Життя українського народу»: «Гуцульське весілля», «Чумацький шлях» та «Весна-33». Кожен твір присвячений певній історичній події, що свого часу вплинула на формування українського народу як нації. «Посилаючись на різні культурно-історичні події й звертаючись до власного досвіду, я намагався у кожному творі зосередити увагу глядача на своєрідності, автентичності свого народу» – каже автор. Протягом двох років художник планує доповнити цикл ще п’ятьма полотнами.

Максим Малильо – оксюморон мистецького світу, в найкращому сенсі цього слова. В його мистецтві поєднується непоєднуване – класична академічна школа та сучасний свіжий погляд на мистецтво, виважена та водночас експресивна і вільна манера, а герої, що дивляться на нас з полотен, вічні, просякнуті плином часу, вони були, є і будуть. І вони завжди знаходитимуть відгук в серці глядача.

Максим Малильо (нар. 1996). Закінчив Фаховий коледж мистецтв ім. А. Ерделі Закарпатського художнього інституту (Ужгород, 2011-2015), Національну академію образотворчого мистецтва та архітектури (НАОМА, майстерня академіка М. Гуйди) (Київ, 2015-2021). Учасник виставок молодих митців (Lera Litvinova Gallery, Gamma, телецентр «Олівець», арт-фойє Київського національного академічного театру оперети та ін.), Всеукраїнської бієнале (2020) та численних мистецьких конкурсів (учасник конкурсної художньої виставки Віктора Зарецького (2016), II Всесвітнього молодіжного форуму мистецтв (площа Сохо, Шарм-Ель-Шейх, Єгипет, 2019), переможець конкурсу Олександра Мурашка (перша премія) (2018) та ін.). Викладає живопис в Київській державній академії декоративно-прикладного мистецтва і дизайну ім. М. Бойчука (з 2021). Вперше продав свою картину у віці 12 років. З того часу роботи художника поповнюють приватні зібрання у Німеччині, Чехії, Словаччині, Литві, Китаї та Україні.

 

  

 

Виставка Максима Малильо «Тиші час» триватиме в арт-галереї «Мануфактура» з 11 грудня по 10 лютого.

 

Адреса: Обухівське шосе, 2

 

комментарии
Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **