Наверх
Меню
Меню
Событие
03/02
Галерея Imagine Point відкриває новий великий експозиційний простір художнім проектом "Інституалізація"
Квадрат (1).jpg
Квадрат (1).jpg

Галерея Imagine Point відкриває новий великий експозиційний простір художнім проектом "Інституалізація"

Галерея Imagine point відкриває новий великий експозиційний простір колективним художнім проектом митців з майстерень Київського інституту автоматики.

Назва виставки, попри свою складність у звучанні, апелює до доволі простих й природних речей. З одного боку вона окреслює процес розвитку й розширення галереї,  її інтенцію перерости з виставкового простору у мистецьку інституцію, яка б могла здійснювати ґрунтовний вплив на розвиток сучасної культури в Україні. З іншого боку, назва натякає на спробу молодих митців, які стихійно об'єднались довкола майстерень у Київському інституті автоматики, вписати себе у дискурс сучасного українського мистецтва.

Київський інститут автоматики, який розташований в будівлі 1950-х років на вул. Нагірний, 22, за досить короткий проміжок часу перетворився на самоорганізований мистецький простір. Протягом останніх двох років в ньому відбулося чимало подій та колаборацій. Зараз в майстернях інституту працює понад 50 художників з різних регіонів України.

Інституалізація — це в першу чергу процес (становлення, утвердження, легітимізації, визнання). У кожного свій шлях до цього. Зрештою, ця виставка є хорошою нагодою подумати про те, що саме перетворює простір в мистецьку інституцію, а молодих авторів у визнаних метрів?

У проекті беруть участь:
Олександр Богомаз
Юрій Болса
Ольга Заремба
Сергій Кондратюк
Максим Мазур
Андрій Підлісний
Владислав Рябоштан
Олена Штепура
Elis •luna•
Molly Route


Imagine point галерея сучасного мистецтва та культурний центр в Голосіївському районі Києва, заснована в 2020 році. Діяльність арт-простору сконцентрована на парних та групових виставкових проектах, підтримці українських митців, та формуванні колекції сучасного мистецтва.

 

Адреса: Київ, Голосіївський проспект 86/1

 

комментарии
Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **