Наверх
Меню
Меню
Событие
10/02
Персональна виставка живописця Анатолія Варварова "Універсальність свободи"
fullsizeoutput_1675.jpeg
fullsizeoutput_1675.jpeg

Персональна виставка живописця Анатолія Варварова "Універсальність свободи"

10 лютого ЦСМ «Білий Світ» відкриває персональну виставку живописця Анатолія Варварова. Він розробляє питання свободи, долання обмежень, моменти гри та ніжності в часи випробувань і потрясінь.

Анатолій Варваров вже багато років розкриває грані навколишнього світу через ясний і щирий, реалістичний, серйозний і водночас грайливий живопис. Головні герої його полотен – паперові літаки та човники, навколо яких вирує буремне життя. Кожен герой має свою вдачу, яку легко прочитати, адже всі вони зроблені з аркушів шкільних зошитів. Рясно розписані диктантами чи рівняннями або порожні, як tabula rasa, – і навіть стосунки з автором у них різні, наприклад, човники позують спокійніше, ніж літачки.

Кожен мешканець світу неодмінно зіткнеться з заборонами, з обмеженнями свободи. Все життя за нами завжди тягнуться ці заборони на пересування, на дії, на рухи – але весь час ми вчимось їх долати або з ними уживатися. Персональний проєкт Анатолія Варварова, як і вся його художня практика – про те, як існувати вільній людині у світі, повному перешкод.

Увага: з огляду на карантинні обмеження ЦСМ "Білий Світ" просить усіх відвідувачів виставки мати з собою COVID-сертифікати або негативні ПЛР-тести.

Експозиція триватиме до 26 лютого
Адреса: Київ, вул. Пушкінська, 21а

Інформаційні партнери: https://teletype.in/@whiteworldgallery/info.partners

комментарии
Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **